Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 idUAGTD

map-marker-outline15, Новосельського, Приморський район, Одеса, Одеська область label_outlineОренда офісу. Приморський район, Одеса

982 375 грн

  • rooms 7 rooms
  • size 280 m²
  • floors 1st floor/8 floors
Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15 Оренда. Офіс 280 м² з паркуванням і сховищем. Центр, Новосельського,15

Статусний офіс в оренду, площею 280 м², з фасадним входом, своїм укриттям у підвалі приміщення, з паркуванням уздовж фасаду, повністю мебльований, у центрі Одеси на вул. в оренду на Новосельській, 15.

Офіс підійде для компанії, якій важливо бути не в самому центрі, при цьому в зручному місці для клієнтів і співробітників на авто та приймати відвідувачів у комфортній і безпечній обстановці.

Загальна площа офісу майже 300 м² - 240 м² у першому рівні, ще 40 м² у підвалі, там кухня та кімната відпочинку. Місткістю 18-20 робочих місць.

Зручне планування з чотирма блоками на різні боки та великою переговорною в центрі приміщення. На вході місце для секретаря, для зустрічі клієнтів і відвідувачів та для очікування.

Добре, що є компактні приміщення зі спеціальними функціями - кімната для архіву, серверна, комора. Це значно розширює можливості використання приміщення різними відділами.

Офіс здається з меблями, за бажанням майбутнього орендаря їх можна буде прибрати.

Для перегляду телефонуйте або пишіть у телеграм agentsvyat - надішлю вам відео всередині.

На зв'язку

Основна інформація

Види офісних приміщень
традиційний офіс
Тип простору
помещение
Кількість кімнат
7 rooms
Розташування кімнат
роздільні
Кухня
кухонний куток
Загальна площа; m²
280
Поверх
1st floor
Поверхів в об’єкті
2 floors
Кількість поверхів у будинку
8 floors
Паркування та зберігання транспорту
  • парковка автомобілів
Стан об'єкта
відмінний
Потреба у ремонті
не потрібен
Тип будівлі
вбудоване приміщення в житловому будинку
Класифікація офісного будинку
класс В
Новобудова
ні
Cтан будівлі / конструкції
гарне
Матеріал стін
  • цегла

Ціна і важливі умови

Вартість за місяць
982 375 грн

Контактна інформація

Святослав ТрипольськийПриватна особа Всі оголошення користувача