Коломия, Івано-Франківська область. Продаж житла

Коломия, Івано-Франківська область. Продаж житла.

2 оголошення : середня ціна - 4 940 000 грн (20 583 грн / квадратний метр)
 • Мельничука, Коломия

  Мельничука, Коломия

  Село П`ядики, Коломия, Івано-Франківська область

  367 100 грн

  • 45 m²
  • 1 поверх

  Заміський будинок поблизу лісу на заселеній та затишній вулиці. За 2 км до Kоломиї продаються цегляний житловий будинок (45,2 м. кв.), господарські будівлі та споруди (сарай, стайня, стодола), літня кухня, земельна ділянка (0,1456 га) біля цієї хати у приміському селі П'ядики Коломийського району Івано-Франківської області (центр територіальної громади). Земельній ділянці присвоєно кадастровий номер. Є газ, світло, криниця. Опалення: піч, конвектор. Хата знаходиться на зaселеній вулиці, недалеко від лісу. Відстань до центру села 900 метрів, розвинена інфраструктура (є ліцей, дитячий садок, центр надання адміністративних послуг, магазини.). Зручне транспортне сполучення з Коломиєю та Івано-Франківськом. Чудовий варіант як для проживання, так і для облаштування дачі. За 1.5 години їзди від хати знаходиться гірськолижний курорт. Ви дійсно маєте намір купити це житло? Тоді уважно прочитайте оголошення, перегляньте фото і звертайтесь. Домовимось про час огляду нерухомого майна

Середня ціна на нерухомість

Статистика вартості, заснована на актуальних оголошеннях "Коломия, Івано-Франківська область. Продаж", складає — 4 940 000 грн (20 583 грн / квадратний метр)

Важливо: зазначена сума є медіанним значенням всіх оголошень, розміщеними власниками, девелоперами або агентами нерухомості. Це не обов'язково відображає фактичну вартість майбутніх угод з купівлі-продажу або оренди. Реальні ціни можуть значно варіювати. В той же час, цей аналіз цін допомагає бачити рівень цифр в конкретному вирізі ринку нерухомості.