Тернопіль, Тернопільська область. Продаж землі для житлової забудови. Тернопіль, Тернопільська область.

Продаж землі для житлової забудови. Тернопіль, Тернопільська область

75 оголошень
 • Пронятин / Проектна вул., Тернопіль

  Пронятин / Проектна вул., Тернопіль

  Пронятин, Тернопіль, Тернопільська область

  864 501 грн

  Земельна ділянка для будівництва будинку чи котеджу в перспективному районі, який розбудовується, поруч ліс ( легені планети), школа близько, супермаркет. По документах для індивідуального садівництва.

 • Протасевича вул., Тернопіль

  Протасевича вул., Тернопіль

  Восточный, Тернопіль, Тернопільська область

  10 825 385 грн

  Земельна ділянка під житлову / комерційну забудову. Є можливість зміни цільового призначення. Хороша земельна ділянка в районі Східний (вул.Протасевича м.Тернополя). Відстань до дороги - 487 метрів. Площа 1.5 га.

 • АТО Перші Львівські дачі, Тернопіль

  АТО Перші Львівські дачі, Тернопіль

  Тернопільська область

  451 058 грн

  Продається земельна ділянка в кооперативі Сади ветеранів АТО. Ділянка знаходиться в хорошому місці біля центральної дороги кооперативу. Недалеко від Львівської траси. Ділянка вирівняна. На ділянці підведена вода з водопроводу кооперативу. На ділянці знаходиться утеплений КУНГ і підключено світло. Продається разом з КУНГом. Також є проект одноповерхового будинку з мансардою для даної ділянки, при необхідності його можна корегувати.

 • Бродівська вул., Тернопіль

  Бродівська вул., Тернопіль

  Промышленный, Тернопіль, Тернопільська область

  1 443 385 грн

  Продаж земельної ділянки під забудову в м. Тернополі по вул. Бродівській. Площа 8 сотих (6сотих під забудову і 2 сотих город). Ділянка обгороджена, на ній є старий будинок зі всіма комунікаціями.

 • Підволочиське шосе вул., Тернопіль

  Підволочиське шосе вул., Тернопіль

  Восточный, Тернопіль, Тернопільська область

  2 165 077 грн

  Ексклюзивна пропозиція варта Вашої уваги!!! Продається земельна ділянка загальною площею 20.5 соток, розташована в елітному котеджному містечку Затишок. Відмінне місцерозташування, поряд вся міська інфраструктура і водночас тихе зелене місце, оточене природою, що робить дану ділянку привабливою для покупців, а також інвесторів. Земельна ділянка вже має всі необхідні комунікації поблизу, що значно спрощує процес будівництва. Ділянка рівна, знаходиться всередині котеджного містечка. Цільове призначення - ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків. Ваші мрії про власний будинок можуть збутися саме на цій прекрасній ділянці. Насолоджуйтесь свіжим повітрям та красою природи, які надаються природними ландшафтами цієї місцевості. Не втрачайте часу і звяжіться з нами вже сьогодні, щоб побачити цю чудову земельну ділянку особисто. Вона може бути вашою вигідною інвестицією або довгоочікуваним місцем, де ви зможете збудувати своє майбутнє.

 • АТО Перші Львівські дачі, Тернопіль

  АТО Перші Львівські дачі, Тернопіль

  Тернопільська область

  393 058 грн

  Продається рівна земельна ділянка з цільовим призначенням для індивідуального садівництва. Площа 6 сотих. Є підведене світло і вода. Ділянка рівна, розміщена на вулиці, що заселяється.

 • Оболоня, Тернопіль

  Оболоня, Тернопіль

  Тернопільська область

  5 441 928 грн

  Продається земельна ділянка з призначенням під житлову забудову. Ділянка знаходиться на вулиці Оболоня. Площа ділянки становить 17 соток. Місце ідеально підходить для будівництва житлової нерухомості - тихий, затишний район з розвиненою інфраструктурою.

 • Кутковцы, Тернопіль

  Кутковцы, Тернопіль

  Тернопільська область

  1 990 490 грн

  Продається земельна ділянка для будівництва і обслуговування житлового будинку . Загальна площа 8,69 сотих. Є газ, світло, вода (власна свердловина. Ділянка розташована у затишному мікрорайоні Тернополя.

 • Сахарный завод, Тернопіль

  Сахарный завод, Тернопіль

  Тернопільська область

  1 447 629 грн

  Продається земельна ділянка з призначенням під житлову забудову в селі Велика Березовиця. Земельна ділянка знаходиться за котеджами Кленовий гай Приватизована .На ділянку проведено світло , є проект на будівництво будинку , та дозвіл на початок проведення будівельних робіт. Залито фундамент та перекрито панелями та деякі будівельні матеріали.Сад та город Площа ділянки становить 12 соток.

 • Микулинецька вул., Тернопіль

  Микулинецька вул., Тернопіль

  Сахарный завод, Тернопіль, Тернопільська область

  342 251 грн

  Продається земельна ділянка під житлову забудову, розташована у Тернополі, район Цукровий завод. Площа ділянки становить 6 соток. Є можливість підключення до газу, електрики та водопостачання.

 • Тернопіль

  Тернопіль

  Тернопільська область

  5 425 149 грн

  Ділянка прямокутної форми, рівна, суміжна до житлової вулиці, забезпечена усіма інженерними комунікаціями, зручний підїзд. Приватизована. Розроблена містобудівна документація. Під будівництво житлової та комерційної забудови.

 • Поліська вул., Тернопіль

  Поліська вул., Тернопіль

  Промышленный, Тернопіль, Тернопільська область

  4 353 178 грн

  Продається земельна ділянка площею 18 сотих. Ділянка знаходиться на вул. Поліська, на першій лінії. Цільове призначення - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. На ділянці розміщені приміщення площею 100 кв. м. Підведена електрика 100 кВт.

 • Сахарный завод, Тернопіль

  Сахарный завод, Тернопіль

  Тернопільська область

  398 909 грн

  Продається земельна ділянка по вул.Микулинецькій. Цільове призначення - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Перша лінія за котеджним містечком Кленовий гай. Недалеко до центральної дороги.

 • Дружба, Тернопіль

  Дружба, Тернопіль

  Тернопільська область

  401 486 грн

  Продається земельна ділянка площею 8 сотих. Ділянка розташована на автодорозі Львів-Тернопіль. Цільове призначення для ведення особистого селянського господарства, можна перевести під будівництво житлових будинків.

 • Оболоня, Тернопіль

  Оболоня, Тернопіль

  Тернопільська область

  7 311 486 грн

  Продається земельна ділянка в Тернополі на вулиці Софії Стадникової. Площа ділянки становить 23 сотки. Призначення землі - для житлової забудови. Земельна ділянка ідеально підходить для будівництва вашого мрійливого житла. Не пропустіть унікальну можливість придбати цю простору та перспективну ділянку.